راهنمای مانیسفر

درباره صرافی مانیسفر

صرافی مانیسفر، زیرمجموعه شرکت تجاری Trustply است. تراست‌پلای در سال 2017 به عنوان یک شرکت تجاری در Corporations Canada ثبت شده است. این شرکت، به عنوان یک شرکت رسمی با وضعیت “Active” و تحت نظر دولت کانادا به فعالیت می‌پردازد. برای مطالعه جزئیات اطلاعات ثبتی این شرکت، این جا کلیک کنید.

علاوه بر مجوز انجام فعالیت تجاری در کانادا و سراسر دنیا که جزئيات آن در لینک بالا قابل مشاهده است، صرافی مانیسفر از سال 2020 دارای مجوز مرکز تجزیه و تحلیل معاملات مالی کانادا (FINTRAC) است. این مجوز جهت انجام فعالیت‌های خرید، فروش و انتقال ارز نیز می‌باشد. برای مطالعه جزئیات آن کلیک کنید.

هر شرکت کانادایی که در تراکنش مالی خود، به جز دلار کانادا با ارزهای خارجی سر و کار داشته باشد نیاز به کسب مجوز از مؤسسه دولتی تحت عنوان مرکز تجزیه و تحلیل معاملات مالی کانادا (FINTRAC یا Financial Transactions and Reports Analysis Centre of Canada) دارد. این شرکت‌ها ملزم به رعایت قوانین دولت کانادا جهت جلوگیری از پولشویی و همچنین جلوگیری از تأمین مالی تروریسم هستند. همان طور که بالا گفته شد، صرافی مانیسفر نیز دارای این مجوز است.